Naši proizvodi nastaju tako što:
Brinemo o zdravlju naših pčela
Selimo košnice na zdrave i bogate paše
Proizvodimo prirodan vrcani med
Organizujemo plasman meda i drugih prirodnih pčelinjih proizvoda
Bagremov med
Prozračan, ima bledo zelenu nijansu, koja može ići i u svetlo žutu. Visoko je cenjen, aromatičan i prijatan, blagog ukusa, zbog čega se preporučuje deci i starijima. Dugo ne kristališe. Vrlo je pogodan za proizvodnju meda u saću. Dobar je protiv nesanice, lošeg sna, vrtoglavice, umiruje nervni sistem. Najčešće i najdelotvornije koristi se u čajevima od nane, žalfije i kamilice. Smanjuje lučenje želudačne kiseline, reguliše funkciju želudca, pomaže zaustavljanje krvarenja, kod kašlja, itd. Zbog osobine da se sporo kristališe, odličan je za upotrbu sa onim namirnicama koje med zahtevaju u tečnom stanju.
Livadski med
To je poliflorni med, potiče od više vrsta biljaka, zato varirati po boji, mirisu i ukusu. Boja mu je od žute i svetlo crvene, do tamno žute, crvene, a može biti i tamniji. Miris je posebno izražen, prijatan, preovlađuje miris dominante biljke. Ukus je prijatan, izražen, sladak, može biti i malo kiselkast. Posebno se preporučuje osobama koje su sklone polenovim alergijama. Snagom raznovrsnih sastojaka povoljno utiče na decu u razvoju, starije osobe, kao i sve one kojima je potreban odmor i dodatna energija.
Propolis kapi
Propolis je smeša voska i lepljivih materija koje pčele sakupljaju sa pupoljaka višegodišnjih biljaka. Pčele učvršćuju propolisom saće i zatvaraju pukotine. Ima dezinfekcionu ulogu voštanih ćelija i celog pčelinjeg staništa. Propolis sadrži lako ispariva eterična ulja, koja imaju jasna izražena antimikrobna dejstva. Po izgledu, propolis je smolasta materija žuto-zelene do tamno crvene boje; ako se duže čuva, postaje tamniji, i pod uticajem sunca gubi elastičnost, ima karakterističan smolast miris i gorak ukus, a po strukturi je gust i homogen.
Matična mleč
Mleč je izuzetno hranljiva, gusta, mlečnobela kremasta tečnost, karakterističnog mirisa, nakiselog i pomalo ljutog ukusa. Pčele radilice proizvode mleč od cvetnog nektara, polena i vode pomoću sekreta svojih žlezda. Tim mlečom one hrane larve pčela radilica i trutova prvih dana njihovog života, dok maticu hrane tokom celog perioda razvića i kasnije. Najčešće se koristi mleč izvađen iz matičnjaka, pa se zato zove matični mleč. Osnovni sastojci matičnog mleča su: belančevine, vitamini, hormoni, masti, šećeri, voda, aminokiseline i ostalo.